AML&CTF Koolitused

Rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise alaseid koolitusi korraldame kõikidele RahaPTS mõistes kohustatud isikutele, olenemata ettevõtte suurusest ja tegevusalast.

 

Meie koolitused ei piirdu all loetletud standardkoolitustega, teeme koolitusi kõikide tegevusalade spetsiifikale ja nii algajate, kui spetsialisti tasemele.

Standardkoolituste valikus on hetkel järgmised sektori spetsiifikat arvestavad koolitused:
• Virtuaalvääringute teenuste osutaja AML (baaskoolitus, spetsialisti taseme koolitus)
• Usaldushalduse ja äriühingute teenuste osutaja AML (baaskoolitus)
• Elukindlustusteenuste pakkuja AML (baaskoolitus)
• Laenu- ja liisinguteenuste osutaja AML (baaskoolitus)
• Fondivalitseja AML (baaskoolitus)
• Hoiulaenuühistu AML (baaskoolitus)

Eritellimusel koolitusi koostatakse lähtudes konkreetse ettevõtte tegevusalast, struktuurist, sisereeglitest ja vastavalt koolitatava sihtgrupi vajadustele.

 

Standardkoolitusi korraldame aeg ajalt ka nö avatud grupi koolitustena, kuhu saavad registreeruda kõik soovijad. Info avatud grupi koolituste kohta avaldame enne koolituse toimumist kodulehel. Kui kodulehel ei ole parajasti ühtegi avatud grupi koolitust, siis võite meile oma soovist teatada ning koolituse toimumisest teavitame Teid ekirja teel.

 

Nii standard kui eritellimusel valmivaid koolitusi saab tellida nii ühele konkreetsele ettevõttele, kui individuaalkoolitusena, hinnapakkumise saamiseks ja koolituse tellimiseks, palun võtke ühendust amltrainings@gmail.com või telefonil +372 56454209

Koolituste ja sisereeglite tellimiseks ja hinnapakkumise saamiseks palun